10294. 293. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
5 db kommunista témájú rézkarc különböző művészektől: Váci András (1928- ), Veszprémi Endre (1925- ), stb., rézkarc, papír, jelzettek, 20×29 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván