Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 97
1552714
30469
293
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda-Pest / Isten hozott" Br plakett (68x64mm) T:2 kis patina, durva ph.
8 000 HUF
1554591
30470
293
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti emlék" Br emlékérem (40,5mm) + DN Női portrét és galambot ábrázoló fém jelvény (29x34mm) T:1-,2
1 200 HUF
1550574
30471
293
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/16mm) T:2
1 000 HUF
1554825
30472
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel" fém emlékérem (42,5mm) T:2
1 400 HUF
1521062
30473
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:1-(PP) ujjlenyomat
1 000 HUF
1521111
30474
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP)
1 000 HUF
1521041
30475
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc
1 800 HUF
1521055
30476
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP)
1 000 HUF
1471987
30477
293
Numismatics
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2
1509172
30478
293
Numismatics
Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)
1 600 HUF
1522909
30479
293
Numismatics
16 000 HUF
1493729
30480
293
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035