Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 80
1536904
30950
293
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2
3 000 HUF
1549696
30951
293
Numismatics
1930. "Műegyetemi Evezős Club - 1488km" Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2-
1 200 HUF
1556369
30952
293
Numismatics
~1930. "A Felvidékért" Br kitűző (21x23mm) + ~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző, eredeti nemzetiszín szalagon (15x19mm) + Német Harmadik Birodalom 1940. 10pf Zn átfúrva, karikával T:2
2 000 HUF
1549624
30953
293
Numismatics
~1930. Br lövészdíjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 kis patina
1 000 HUF
1549655
30954
293
Numismatics
1936. "Heves I." ezüstözött fém díjérem szalagon, "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- patina
1 200 HUF
1556141
30955
293
Numismatics
~1940. "Budapesti Labadrúgók Alszövetsége - BLASz 1926 / III. oszt. 1939-40. 2" Br díjérem füllel (33x45mm) T:2,2- ragasztónyom
1 000 HUF
1522691
30956
293
Numismatics
1 000 HUF
1531758
30957
293
Numismatics
1940. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király" zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2
1538105
30958
293
Numismatics
~1950-1970. 5db-os jelvény és kitűző tétel vörös csillagos zászlók és egy címer kitűző T:2,2-
1 200 HUF
1549735
30959
293
Numismatics
1952. "Országos Testnevelési- és Sportbizottság" aranyozott fém sí díjérme (49mm) T:2,2- aranyozás szinte teljesen lekopott
1 200 HUF
1549727
30960
293
Numismatics
1953. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 kis patina, peremén szennyeződés fo.
1 000 HUF
1520955
30961
293
Numismatics
1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035