2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Széchy Károly: Alapozás I-II. I. kötet: Az altalaj, min építőanyag. II. kötet: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.