15556.
293. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Geometrie für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1894, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylapon, és kötéstbálán, valamint az elülső kötéstáblán jegyzettel, foltos lapokkal, volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.