Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és 118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
Dr. Went István, Dr. Preisz Hugó, Dr. Sántha Kálmán: Általános kórtan. Debrecen, 1944, M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzővel a címlapon, egy helyen ceruzás-tollas kiemeléssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és nyolc színes táblával illusztrálva. Jó állapotban.