Books: Hunting Number of items: 6
1554148
15544
293
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Trófeáim bemutatkoznak. Zsákmányom négy világrészből. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
1520853
15545
293
Books: Hunting
Other collectibles
3 000 HUF
1521631
15546
293
Books: Hunting
Other collectibles
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Jó állapotban.
1508845
15547
293
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond három könyve:
Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás!
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.
1 400 HUF
1503571
15548
293
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond 2 db könyve:
Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
1 000 HUF
1503380
15549
293
Books: Hunting
Other collectibles
Két vadászati témájú könyv:
500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor, Gyenge László. Nimród füzetek. Bp., é.n., Pallas Lap-, és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
Milleniumi Vadászévkönyv 2001. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2001, Dénes Natúr Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035