15515.
293. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 600 HUF
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1954, Kereskedelmi Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, egy-két lap szamárfules. Első kiadás!