11087. 292. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
800 HUF
0 HUF
Bavaria áttört szélű jelenetes dísztányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván