Books: Travelling, Local History

Number of items: 82

Tragor Ignác: Vác lakossága a XVIII. század elején. Vác, 1921, Váci Múzeum-Egyesület. Térkép melléklettel. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.
15000.

4 000 HUF
15001.

3 000 HUF
Jung, Karl Emil: Der Weltteil Australien. II. Abteilung. Leipzig, Prag, 1883, Freytag, Tempsky. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15002.

2 000 HUF
15003.

2 000 HUF
Cseresnyés Sándor: A Nagy Somló hegyről, váráról, Somló-vásárhelyről. [Veszprém], é. n., Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Az 1848. évi kiadás reprintje, készült 800 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
15004.

1 600 HUF
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Kárpátalja részletes ismertetője. 1938. évi II. kiadás II. kiegészítő füzete. Bp., 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15005.

2 000 HUF
Zaharescu Sándor: Budapest nyáron. Idegenforgalmi útmutató. 1941, Szállodai Éttermi és Kávéházi Alkalmazottak Genfi Szövetségének Magyarországi Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15006.

1 200 HUF
Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15007.

2 000 HUF
Pálffy István: Szlovákia. Konyha, kultúra, kalauz. h.n., 2008, Proeurópa. Kiadói papírkötés.
15008.

2 000 HUF
Kolozs Jenő: Akikről Budapest utcáit elnevezték. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15009.

1 200 HUF
Iván Gizella: Feketén, fehéren a turizmusról. Bp., 2004, szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15010.

1 600 HUF
15011.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF