15378.
292. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.