Books: History

Number of items: 91

15124.

5 000 HUF
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Bp., 1886, Franklin-társulat. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15125.

3 800 HUF
10,27
11,18
15126.

5 000 HUF
A selyemút története. Szerk.: Wang Xuejun. Fordító Hajnal László. h.n., 2016, H.C.L. Ipari és Innovációs Kft. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15127.

2 000 HUF
Szakolczai Attila: Gyilkosság különös kegyetlenséggel. A Tóth Ilona és társai per komplex vizsgálata. Disszertációk Budapest Főváros Levéltárából 3. Bp., 2016, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
15128.

1 800 HUF
Budai-S. Balázs: Kun Páter. A reverendás gyilkos. A nyilas korszak leghírhedtebb alakjának nyomában. h.n., 2016, MPB Hungary. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15129.

1 400 HUF
Bertényi Iván: Az Árpád-ház királyai. A nemzeti dinasztiánk három évszázada. Bp., 2009, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában.
15130.

3 000 HUF
15131.

6 000 HUF
Trogmayer Ottó: Crux Aurea Reginae Giselae. (Talányok és bizonyosságok.) Móra Ferenc Múzeum Évkönyve - Studia Archaeologica V. Szeged, 1999, Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. A szerző Togmayer Ottó (1934-2015) dedikációjával.
15132.

1 200 HUF
Kun Miklós: Oroszország válaszúton. Bp., 2013, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15133.

2 000 HUF
15134.

2 000 HUF
15135.

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF