1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. FordÃtotta és részben Zádor Anna. Budapest, 1943, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.