Books: Architecture, Art

Number of items: 131

15427.

1 000 HUF
15428.

6 000 HUF
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Budapest, é.n. (1938), Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói kopottas félbőr kötés.
15429.

2 000 HUF
15430.

2 000 HUF
Fényképtár 22.: Boros György. Bp., 2001, Interart. Papírkötésben jó állapotban.
15431.

1 000 HUF
15432.

6 000 HUF
15433.

1 000 HUF
Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15434.

5 000 HUF
15435.

1 000 HUF
15436.

2 200 HUF
5,95
6,47
Finta József: Tervek, gondok, gondolatok. Mai építészetünk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt, picit kopott papírborítóban.
15437.

1 000 HUF
Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete. Ars Mundi. Budapest, 1944, Officina. Kiadói kissé kopottas geirncű félvászon-kötésben, kiadói szakadozott, viseltes papírkötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15438.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF