Books: Architecture, Art

Number of items: 131

Borsa Miklós, Tolnay Pál: Az ismeretlen Operaház. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15415.

1 800 HUF
Tüskés Tibor: Testvérmúzsák. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15416.

1 000 HUF
Szépművészeti Múzeum. Szerk.: Garas Klára. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15417.

1 000 HUF
The Tretyakov Gallery. Moscow. (A Tretyakov Galéria. Moszkva.) Leningrad, 1979, Aurora Art Publischers. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
15418.

1 000 HUF
Vegyes művészeti könyvek, 2 db:  Richard Friedenthal: Leonardo. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1980, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kuno Mittelstädt: Eugéne Delacroix. Berlin, 1974, Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
15419.

1 200 HUF
Pereházy Károly Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.
15420.

800 HUF
Böhm László: Zenei műszótár. Magyarázatokkal, kottapéldákkal, táblázatokkal és hangjegyírás-útmutatóval. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
15421.

1 200 HUF
Tanulmányok Lossonczy Tamás művészetéről. Bp., 2006, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15422.

1 000 HUF
20 db különféle kiállítási katalógus, 3 db képek nélkül, jó állapotban
15423.

1 200 HUF
15424.

1 800 HUF
Szűcs Árpád - Wójtowicz, Małgorzata: A Feszty-körkép. Bp., 1996, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15425.

800 HUF
15426.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF