Books: Religion

Number of items: 39

William Montgomery Watt: Az iszlám rövid története. A világ vallásai. Fordította Filipcsei Mirandella, Simon Róbert. h.n., 2000, Akkord. Kiadói kartonált papírkötés.
15579.

1 200 HUF
Dr. Seán McLoughlin: A világ vallásai. Forráskönyvek. Fordította Németh Dorottya. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15580.

1 000 HUF
Dr. Szántó Konrád: A katolikus egyház története II. kötet. Bp., 1988, Ecclesia. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval.
15581.

1 200 HUF
[Mindszenty] Pehm József: Az édesanya a vallás, társadalmi kérdés és költészet tükrében I. Zalegerszeg, 1940, Zrinyi Nyomdaipar Rt. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, megtörtgerinccel, felvágatlan lapokkal, egészoldalas képmellékletekkel.
15582.

2 200 HUF
5,95
6,47
15583.

12 000 HUF
32,43
35,29
Emlékkönyv főitszteletü és méltóságos Antal Gábor dunántúli ev. ref. püspök urnak a belső-somogyi rev. ref. egyházmegyében 1898 év ápr. 17-től máj. 15-ig tartott egyházlátogatásáról. Szerk.: Nagy Lajos. Kaposvár, 1899, Kéthelyi M. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró címlappal és elülső előzéklappal. Antal Gábor (1843-1914) dedikációjával dr. Ballagi Géza (1851-1907) történész, jogtudósnak, Ballagi Géza névbélyegzőjével.
15584.

1 800 HUF
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15585.

1 200 HUF
Világvallások. Akadémiai lexikon A-Zs. Fordította Görföl Tibor. Bp., 2009, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés. Űjszerű állapotban.
15586.

3 000 HUF
Quran. Al-Salamiya, 1927. Díszes műbőr kötésben, díszdobozban, jó állapotban.
15587.

6 000 HUF
Fehérváry Margit: Isten békéje. Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15588.

800 HUF
15589.

5 500 HUF
14,86
16,18
15590.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF