3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. 344 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.