15460.
290. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.