15453.
290. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.