Flavius Josephus: A zsidó háború. Függelékül Flavius Josephus önéletra... https://www.darabanth.com/en/online-auction/290/categories~Books/Books-Judaica~100042/Flavius-Josephus-A-zsido-haboru-Fuggelekul-Flavius-Josephus-oneletrajza-Gorogbol-fordC3~II1511517
1511517
15577
290
Books: Judaica
Other collectibles
1 200 HUF
Description: Flavius Josephus: A zsidó háború. Függelékül Flavius Josephus önéletrajza. Görögből fordította Dr. Révay József. Bp., 1948, Káldor György Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban. Jó állapotban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035