Books: Hunting Number of items: 9
1530002
15420
290
Books: Hunting
Other collectibles
Vegyes vadászati könyvek, 2 db:
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Budapest, 1969, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
1529409
15421
290
Books: Hunting
Other collectibles
Mária Hajková: Édeskönyv. Fordították Schiller Lívia. Pozsony, 1981, Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1527598
15422
290
Books: Hunting
Other collectibles
Vegyes vadászati témájú könyvek, 3 db:
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Széchényi Zsigmond: Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1506239
15423
290
Books: Hunting
Other collectibles
4 db könyv, nagyrészt vadászati témában: Durrell, Gerald: Vadak a vadonban (1988); Putrament, Jerzs: Horgászbottal négy földrészen át (1975); Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962); Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén (1961). Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1 000 HUF
1506220
15424
290
Books: Hunting
Other collectibles
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1375367
15425
290
Books: Hunting
Other collectibles
Törzsök Gyula: Magyar-német vadászató szakszótár. Deutsch-ungarisches Jagdwörterbuch. h.n., é.n., Prospektagent Gmk. Kiadói nyl-kötés. Jó állapotban.
4 000 HUF
1497087
15426
290
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó előzéklap hiányzik, kissé laza fűzéssel.
1 600 HUF
1473932
15427
290
Books: Hunting
Other collectibles
Vadászati témájú könyvek, 3 db:
Róna István: Vadászélmények távoli földrészeken. Útikalandok 74. Bp., 1968, Táncsics. Átkötött egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Győr, 1994, Rivalda. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: Vadász és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, rossz állapotban.
1 200 HUF
1217394
15428
290
Books: Hunting
Other collectibles
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035