1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javÃtott gerincű egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé sérült kötéssel, az elsÅ‘ három lap részben kijár.