Books: Architecture, Art

Number of items: 102

5 db különféle művészeti katalógus, érdekes tartalommal
15326.

2 000 HUF
Kelényi Béla - Renner Zsuzsanna: Indonézia művészete. Soelaeman Pringgodigdo gyűjteménye / Art of Indonesia. The Collection of Soelaeman Pringgodigdo. Bp., [1993], Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15327.

1 000 HUF
Wolfram Elemér: A filmdráma fejlődése, művészete és jövője. Bp., 1922, Légrády Testvérek. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15328.

1 000 HUF
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.
15329.

1 000 HUF
15330.

1 000 HUF
15331.

2 000 HUF
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm
15332.

2 400 HUF
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
15333.

1 000 HUF
Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15334.

1 000 HUF
3 db képzőművészet témájú könyv: Barits Ferenc: A kényszerhelyzet művészete és a művészet kényszerhelyzete. Ungvár-Budapest, 1994. Intermix kiadó. Kiadói papírkötésben. Horváth Béla: Czigány Dezső Ady-képei. Bp., 1977. Magvető. Kiadói papírkötésben. Rabinovszki Máriusz: Művészet és válság. Bp., 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötésben, gerincénél sérült.
15335.

1 000 HUF
Herend Festőminták. Herend, 1997. Herendi Porcelánmanufaktúra Rt. Kiadói papírkötésben.
15336.

2 400 HUF
Aleksandr Wojciechowski: Éduard Manet. Bp., 1973. Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15337.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF