Books: Architecture, Art

Number of items: 102

Kovács Zsuzsa: A lakásberendezés ábécéje. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15314.

1 000 HUF
Jakab István László:...hol sírjaink domborul... Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15315.

Jakab István László:"...hol sírjaink domborul..." Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

2 000 HUF
Lengyel Györgyi: Népi kézimunkák. Bp., 1978, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15316.

1 200 HUF
V. N. Lazarev: A moszkvai ikonfestő iskola. Fordította Nagy Márta, és Szántó András Gábor. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15317.

1 800 HUF
20
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:  Borsos Miklós életműve. A katalógus Salamon Nándor munkája. Győr, 1979, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.  Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Művészet kiskönyvtára 62. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés.  Herbert Read: A modern festészet. Fordította Gottschlig Ferenc. Bp., 1972, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15318.

1 000 HUF
Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire dart L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15319.
Legend

Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire d'art L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

2 000 HUF
Grafikus művezetők évkönyve. Szerk.: Müller Sándor. 2. évf. Bp., 1932, MMOSz Grafikus Művezetők Szakosztálya. Vászonkötésben, jó állapotban.
15320.

2 000 HUF
Diversity of Voices. ESSL Art Award Cee 2015. Bécs, 2015, Sammlung-ESSL. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Újszerű állapotban./ Paperbinding, in English language.
15321.

3 000 HUF
15322.

1 000 HUF
15323.

4 000 HUF
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
15324.

6 000 HUF
1953-1999 Vegyes kiállítási katalógusok, 15 db:  Mai Festészetünk. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából. Bp., é.n., Athenaeum-ny. Molnár C. Pál. Bp., é.n., Műteremgaléria.  Mattis Teutsch János. Festmények és grafikák 1915-1925. Bp., é.n., Raiffeisen Galéria. 1953 Lucas Cranach emlékkiállítás. Bp., 1953, Országos Szépművészeti Múzeum. 1956 Szilágyi Jolán Gyűjteményes Kiállítása. Nemzeti Szalon. Bp., Egyetemi-ny., aláhúzásokkal. 1959 Erdős Géza. Békéscsaba, 1959, Békési Nyomda. 1959 A Drezdai Képtár Vendégkiállítása. Országos Szépművészeti Múzeum. Bp., 1959, Múzeumok Központi Propaganda Irodája. 1959 Sárdy Brutus festőművész kiállítása. Bp., 1959, Műcsarnok., Pátria-ny. 1961 Xantus Gyula festőművész kiállítása. Bp., 1961, Csók István Galéria, Pátria-ny. 1961 Barta Éva kerámikus és Sédy Mária textiltervező iparművészek kiállítása. Budapest, Fényes Adolf Terem. Bp., Révai-ny. 1982 Bakony-Balaton 1982. Budapest, Csontváry Terem. Bp., Képcsarnok. 1985 Nagy István Képtár. Nagy István Képtár Kiadványai 1. Szerk.: Bánszky Pál, Simon Magdolna. Baja, Türr István Múzeum. Készült 2000 példányban. 1986 Bánszky Pál: Örsi Imre. (1922-1979.) Naiv Művészek kismonográfiák 1. Kecskemét, 1986, Magyar Naiv Művészek Múzeuma. 1994 Kis legendárium a növekvő városból. Gellér B. István kiállítása. Vác, Nalors Kft.-ny. 1999 Alfred Hrdlicka. Szobrok, rajzok, festmények. Bp., 1999, Budapest Galéria.
15325.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF