11136. 289. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
4 db kis porcelán tároló: gyertyatartó, só-bors tartó, tojástartó, stb., matricásak, jelzettek (Drasche, Epiag, stb.), kis kopásnyomokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : vörös_iván