1990. 5000Ft Au "Mátyás király" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500Ft Ag + 500Ft Ag "Mátyás király" pár; a három érem együtt dísztokban tanúsítvánnyal "Mátyás Király Halálának 500. Évfordulója" T:PP ujjlenyomat, felületi karc /
Hungary 1990. 5000 Forint Au "King Matthias" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500 Forint Ag + 500 Forint Ag "King Matthias" coin pair; the three coin in the same case with certfificate C:PP fingerprints, slightly scratched
Adamo EM115, EM113, EM114
Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1911. "Erzsébet királyné - Magyarország védő angyala / Drezdai Egészségügyi Világkiállítás - A Magyar Állam Pavillonja" Br emlékérem (76.3g/60mm) T:2
/ Hungary 1911. "Queen Elisabeth - Protector angel of Hungary / International Hygiene Exhibition in Dresden" commemorative Br medallion. Sign: György Vastagh (76.3g/60mm) C:XF
HP 6364.
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉREM / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." Br emlékérem, füllel és nemzetiszín szalaggal (12,46g/32,5mm) T:2,2- patina / Hungary 1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉREM / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." Br commemorative medallion for Flag inauguration with ear and national colors ribbon (12,46g/32,5mm) T:XF,VF patina
Ausztria 1879. 2G Ag "I. Ferenc József és Erzsébet királynő / Ezüstlakodalom" (24,69g) T:1-,2 / Austria 1879. 2 Gulden Ag "Franz Joseph and Elisabeth / Silver Jubilee" (24,69g) C:AU,XF
Krause X#M5
Német Államok / Poroszország 1859. "Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15." Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. /
German States / Prussia 1859. "Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859" Br commemorative medal. Sign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) C:XF,VF several edge errors
Orosz Birodalom 1883. 1R Ag "III. Sándor koronázása" (20,7g) T:2,2- ph. /
Russian Empire 1883. 1 Ruble Ag "Alexander III Coronation" (20,7g) C:XF,VF edge error
Krause Y#43
1927. "Debreceni Egyetemi Védőnő Képző Intézet" zománcozott fém jelvény (30mm) T:2,2- zománchibák /
Hungary 1927. "University of Debrecen - Institute for Training Nurses" enamelled metal badge (30mm) C:XF,VF enamel errors
Ausztria ~1880-1900. "Bécsi Polgári Egyesület" aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 /
Austria ~1880-1900. "Wiener Bürgervereinigung" gold plated and enamelled Br badge with "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF