30738.
289. Closed Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Berán Lajos (1883-1943) "Szent István halálának 900. évfordulójára / 1938. 100 Pengő" jelzett, aranyozott fém replika (46mm) T:PP