Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 78

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:1- mellszalag sérült Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with ribbon C:AU damaged ribbon NMK 250.
31099.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- mellszalag sérült Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU damaged ribbon NMK 250.

1 400 HUF
~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2,2-
31100.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2,2-

1 000 HUF
~1900. A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom
31101.

~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom

4 000 HUF
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (24,97g/0.800/37mm) T:2 patina, ph., fülnyom Hungary 1904. The Hungarian Fireman Association, XX years service medal marked Ag decoration without ribbon (24,97g/0.800/37mm) C:XF patina, edge error, earmark
31102.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (24,97g/0.800/37mm) T:2 patina, ph., fülnyom Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, XX years service medal" marked Ag decoration without ribbon (24,97g/0.800/37mm) C:XF patina, edge error, earmark

2 800 HUF
7,57
8,24
1920. S M 1920 zománcozott fém jelvény, valószínűleg egy iskola címerével (24x37mm) T:2- zománchiba
31103.

1920. "S M 1920" zománcozott fém jelvény, valószínűleg egy iskola címerével (24x37mm) T:2- zománchiba

1 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1926. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete ezüstözött fém díjérem (45mm) T:2
31104.

Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" ezüstözött fém díjérem (45mm) T:2

1 200 HUF
1930. A Magyar Athletikai Szövetség Br díjérem füllel, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2
31105.

1930. "A Magyar Athletikai Szövetség" Br díjérem füllel, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2

600 HUF
1,62
1,76
1933. M. N. B. T. S. E. Br teniszverseny díjplakett HUGUENIN gyártói jelzéssel (36x52mm) T:1-,2 kis patina
31106.

1933. "M. N. B. T. S. E." Br teniszverseny díjplakett "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (36x52mm) T:1-,2 kis patina

1 200 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Labdarúgás III. 1934/35 Br díjérem füllel, szalagon, LUDVIG gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kis patina
31107.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Labdarúgás III. 1934/35" Br díjérem füllel, szalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kis patina

2 000 HUF
1936. Erdélyi Szépmíves Céh zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2
31108.

1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2

1 000 HUF
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság Br díjérem (42mm) T:2
31109.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2

600 HUF
1,62
1,76
31110.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF