80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g