15035.
289. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.