20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kisebb kopás, a kötetek egy része szép állapotban, összeségében jó állapotban.