15630.
289. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.