Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 36
1457603
15506
289
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Stutzenbacher, Robert: Das Diner. Berlin, 1895. Mosse. Kiadói, festett egészvászon kötésben, kis kopásokkal
/ In slightly worn full linen binding
12 000 HUF
1522073
15507
289
Other collectibles
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben.
7 000 HUF
1457574
15508
289
Other collectibles
6 000 HUF
1465276
15509
289
Other collectibles
6 000 HUF
1524045
15510
289
Other collectibles
Kugler G(éza): A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
1 200 HUF
1524064
15511
289
Other collectibles
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
2 000 HUF
1521748
15512
289
Other collectibles
Gyulai Gábor: Govinda Szakácskönyve. 108 vegetáriánus recept. Bp., 1998, Lál Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
3 000 HUF
1496807
15513
289
Other collectibles
Nemzeti Munkaközpont. Vendégforgalmi évkönyv. Idegenforgalmi útmutató 1942. évre. 496p. Vendéglátósokról szóló informatív munka. egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
2 000 HUF
1504197
15514
289
Other collectibles
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint!
1 400 HUF
1508388
15515
289
Other collectibles
Kalla Kálmán: Gundel. Új magyar szakácskönyv. Láng György bevezetőjével. Bp., 1997, Pallas Studió. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
1469844
15516
289
Other collectibles
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db:
Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült.
Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
1 400 HUF
1469861
15517
289
Other collectibles
Vegyes kertészeti könyvek, 3 db:
Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal.
Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: