1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hekler Antal: Michelangelo. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban, néhány kiszakadt lappal, sok aláhúzással, jegyzettel.