https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 109
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1519680
15397
289
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1519994
15398
289
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1521017
15399
289
0
2400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Babucs Éva (szerk.): Antik órák. Bp., 1998, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Starting price:
2 400 HUF
1521002
15400
289
0
2400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Babucs Éva(szerk.): Óraművek; Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Bp., 1997, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Starting price:
2 400 HUF
1526535
15401
289
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1522512
15402
289
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lotz Károly emlékkiállításának képes tárgymutatója 1833-1933. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
1527413
15403
289
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt., 125+2 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, gerinccel, foltos, bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1527421
15404
289
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg. Bp., é.n. [1938], Szent István-Társulat, 100 p.+LVIII t. +1 térképmelléklettel. Kiadói szakadt papírkötésben, az elülső borítóról a papírboríték leszakadt, foltos, aláhúzásokkal.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1521177
15405
289
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1521154
15406
289
0
6000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vélics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent-István-Társulat, Stephaneum Nyomda Rt., 197 p.+9 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadozott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1526562
15407
289
0
8000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1521178
15408
289
0
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 19975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
Catalogue number:
Here you can follow which item is up in the room. You can bid for the item at the item details.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment