Number of items: 90
1512183
11086
288
Other collectibles
Herendi békás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×10 cm
5 000 HUF
1503586
11087
288
Other collectibles
4 000 HUF
1504221
11088
288
Other collectibles
Herendi virág mintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, d:6,5 cm
2 000 HUF
1518702
11089
288
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas vázas, jelzett, alján minimális hibával, m: 16 cm
7 000 HUF
1518716
11090
288
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze, 6 db + 6 db csészealj, kézzel festett, jelzett, egyik csészén minimális hibával
9 000 HUF
1518839
11091
288
Other collectibles
1 200 HUF
1517546
11092
288
Other collectibles
1 200 HUF
1517476
11093
288
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2 000 HUF
1485817
11094
288
Other collectibles
Zsolnay alapmázas fekvő akt, jelzett, apró lepattanással, 24x14x12 cm
5 000 HUF
1514712
11095
288
Other collectibles
Zsolnay porcelán nyuszi, nagyobb méret kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x7 cm
2 600 HUF
1516975
11096
288
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas tálka (Pécs nevezetességeivel), jelzett, hibátlan, 8×13 cm
4 000 HUF
1517032
11097
288
Other collectibles
Zsolnay nagybőgős figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm (tervező:Sinkó András)
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m