Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 105

~1890. Kossuth Lajos / Szabadság Egyenlőség Testvériség 1848 aranyozott fém medál füllel (30mm) + ~1900. Debreceni Piarista Gimnázium fém emlékérem LUDVIG BP gyártói jelzéssel (40x29mm) T:2-3 patina
31121.

~1890. "Kossuth Lajos / Szabadság Egyenlőség Testvériség 1848" aranyozott fém medál füllel (30mm) + ~1900. "Debreceni Piarista Gimnázium" fém emlékérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40x29mm) T:2-3 patina

1 000 HUF
~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel, nemzetiszín szalaggal (23mm) T:2,2- kis ph.
31122.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel, nemzetiszín szalaggal (23mm) T:2,2- kis ph.

800 HUF
~1890. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotoja 1802-1894 - neked élni kell o hon Br medál füllel (29mm) + 1899. Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15. Br emlékmedál nemzetiszín szalaggal (29,5mm) T:2,2-
31123.

~1890. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotoja 1802-1894 - neked élni kell o hon" Br medál füllel (29mm) + 1899. " Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál nemzetiszín szalaggal (29,5mm) T:2,2-

800 HUF
10
1907. M.U.Sz. Magyar Úszószövetség Kerületi Bajnoki Érem aranyozott Br és Br díjérem, egyiken LUDVIG E. BUDAPEST gyártói jelzés (36,5mm) T:2
31124.

1907. M.U.Sz. Magyar Úszószövetség Kerületi Bajnoki Érem" aranyozott Br és Br díjérem, egyiken "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzés (36,5mm) T:2

1 200 HUF
1920-1930. A.M.K.C. III. jelzett Ag kerékpáros díjérem mellszalagon (20,29g/0.800/36mm) T:1-,2 patina
31125.

1920-1930. "A.M.K.C. III." jelzett Ag kerékpáros díjérem mellszalagon (20,29g/0.800/36mm) T:1-,2 patina

2 000 HUF
~1930-1940. Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű
31126.

~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű

500 HUF
1,35
1,47
~1930. A Felvidékért Br kitűző (21x23mm) T:2
31127.

~1930. "A Felvidékért" Br kitűző (21x23mm) T:2

1 000 HUF
~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:2
31128.

~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2

1 000 HUF
1930. Szebb Jövőt ezüstözött Br díjérem mellszalagon, ARKANZAS BP gyártói jelzéssel (41mm) T:2,2- kis ph
31129.

1930. "Szebb Jövőt" ezüstözött Br díjérem mellszalagon, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:2,2- kis ph

1 800 HUF
~1930. Szorgalom és jó erényért / Gyüjts a jövöért fém medál füllel (23mm) T:2- ph.
31130.

~1930. "Szorgalom és jó erényért / Gyüjts a jövöért" fém medál füllel (23mm) T:2- ph.

1 000 HUF
~1930. Brassó - Arad - Temesvár zománcozott irredenta kitűző (20mm) T:2,2- zománchiba
31131.

~1930. "Brassó - Arad - Temesvár" zománcozott irredenta kitűző (20mm) T:2,2- zománchiba

1 000 HUF
Berán Lajos (1883-1943) ~1930. Leventeverseny Br díjérem nemzetiszínű mellszalagon (34,5mm) T:2
31132.

Berán Lajos (1883-1943) ~1930. "Leventeverseny" Br díjérem nemzetiszínű mellszalagon (34,5mm) T:2

800 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF