15109.
288. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. Bp., é. n. Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.