Books: Religion

Number of items: 37

Quran. Al-Salamiya, 1927. Díszes műbőr kötésben, díszdobozban, jó állapotban.
15672.

6 000 HUF
A protestántizmus Magyarországon I. rész. S. Szabó József: Történeti és helyzetrajz. II. rész. A protestáns szellem hivatása a Magyar Nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15673.

3 000 HUF
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15674.

1 200 HUF
Böjte Csaba: Az igazgyöngy fájdalomból születik. Bp., 2014, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15675.

1 600 HUF
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kissé kopottas műbőr borítóval, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás.
15676.

6 000 HUF
Wolfgang Beinert: A katolikus dogmatika lexikona. Bp., 2004, Vigilia. Fordították többen. A fordítást ellenőrizte és a magyar kiadást szerkesztette: Görföl Tibor, Lukács László. Kiadói karonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15677.

1 800 HUF
Világvallások. Akadémiai lexikon A-Zs. Fordította Görföl Tibor. Bp., 2009, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés. Űjszerű állapotban.
15678.

3 000 HUF
Irsik Ferenc: Boldog emlékű Hám János szatmári püspök élete. Szatmár, 1894, Pázmány-Sajtó. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér egész oldalas fotókkal illusztrálva, az elülső kötéstábla belsejére, utolsó oldalra, és a hátsó előzéklapon tollal firka.
15680.

Irsik Ferenc: Boldog emlékű Hám János szatmári püspök élete. Szatmár, 1894, 'Pázmány-Sajtó'. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér egész oldalas fotókkal illusztrálva, az elülső kötéstábla belsejére, utolsó oldalra, és a hátsó előzéklapon tollal firka.

2 000 HUF
Nagy képes Biblia. Bp., [1972], Saxum. Díszes műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
15681.

3 400 HUF
9,19
10,00
Biblia Dalecarlica. Stockholm, 1965, HJ. Brolins Förlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, svéd, angol, francia, és német. / Paperbinding, in swedish, english, french, and german language.
15682.

1 000 HUF
Biblia. Ford.: Gál Ferenc et al. Bp., 1987, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15683.

1 800 HUF
Mormon könyve. Egy másik bizonyság Jézus Krisztusról. Frankfurt, 1991, Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza. Kiadói műbőr kötésben.
15684.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF