15546.
288. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.