Books: Hunting Number of items: 7
1458011
15484
288
Books: Hunting
Other collectibles
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Budapest, 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva.
1 200 HUF
1375367
15485
288
Books: Hunting
Other collectibles
Törzsök Gyula: Magyar-német vadászató szakszótár. Deutsch-ungarisches Jagdwörterbuch. h.n., é.n., Prospektagent Gmk. Kiadói nyl-kötés. Jó állapotban.
4 000 HUF
1511777
15486
288
Books: Hunting
Other collectibles
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1497087
15487
288
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó előzéklap hiányzik, kissé laza fűzéssel.
1 600 HUF
1503540
15488
288
Books: Hunting
Other collectibles
G. Uszpenszkij: Védett erdők sűrűjében. Világjárók. 14. Budapest, 1959, Gondolat. Kiadói karton kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1473932
15489
288
Books: Hunting
Other collectibles
Vadászati témájú könyvek, 3 db:
Róna István: Vadászélmények távoli földrészeken. Útikalandok 74. Bp., 1968, Táncsics. Átkötött egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Győr, 1994, Rivalda. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: Vadász és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, rossz állapotban.
1 200 HUF
1217394
15490
288
Books: Hunting
Other collectibles
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035