Books: History

Number of items: 127

A tizenkét legnagyobb orosz. Szerk.: Szvák Gyula. Bp., 2009, Russica Pannonicana. Kiadói kartonált papírkötés.
15217.

1 000 HUF
Heresch, Elisabeth: II. Miklós. Az utolsó orosz cár élete és halála. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15218.

1 600 HUF
Szabó György: Mitológiai Kislexikon I-II. Bp., 1992-1993. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, kisebb szakadással a papírborító gerincein. Jó állapotban.
15219.

1 200 HUF
15220.

2 000 HUF
Ferdinandy Mihály: Ne bántsd a magyart. Zrinyi Miklós a költő művei regékben. Bp., 1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15221.

1 000 HUF
Duff Cooper: Talleyrand. Fordította Harsányi Zsolt. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15222.

1 000 HUF
Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. Budapest, é.n., Genius. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15223.

800 HUF
15224.

4 000 HUF
Lubbock, John, Sir A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által. Az eredeti harmadik kiadás után fordította Öreg János. A fordítást átvizsgálta Pulszky Ferencz. 1. kötet. Bp., 1876. K.M.Termtud. Társ. 350 p. + 1 tábla (színes litográfia). Kiadói egészvészon kötésben, jó állapotban.
15225.

4 400 HUF
11,89
12,94
John Lukacs: A párviadal. Bp., 1993, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
15226.

800 HUF
Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Rengeteg fotóval. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15227.

1 000 HUF
15228.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF