Books: History

Number of items: 127

Magyar Művelődéstörténeti Lexikon I-XIII. MAMÜL. Főszerkesztő: Kőszeghy Péter. Bp., 2003-2012, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15205.

38 000 HUF
102,70
111,76
Martin Amis: Koba, a rettenetes. A nevetés és a húszmillió. Fordította: M. Nagy Miklós. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
15206.

1 200 HUF
Lilly Marcou: Sztálin magánélete. Ember-Sors-Történelem. Fordította Kovács Veronika, Perlaki Róza. Bp., 2010, Duna International. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15207.

1 000 HUF
Julier Ferenc: 1914-18 A világháboru magyar szemmel. Magyar Szemle Társaság Könyvei VII. Budapest, 1933, Magyar Szemle Társaság. Foltos félvászon kötés, 15 térképmelléklettel, 3 kihajtható levélen, illusztrálva. Jó állapotban.
15208.

3 000 HUF
Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Budapest, 1959, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopottas félbőr kötésben. Jó állapotban
15209.

2 000 HUF
Titius Livius: A római nép története a város alapításától I-IV. Fordította Kiss Ferencné, Muraközy Gyula. Bibliotheca Classica. Bp., 1982, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15210.

2 000 HUF
Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Szép állapotban.
15211.

1 200 HUF
Albert Speer: Hitler bizalmasa voltam. Bp., 1996, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15212.

1 000 HUF
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15213.

1 000 HUF
Harald Haarmann: Letűnt népek lexikona. Az akkádoktól a vikingekig. Fordította Tarnói Judit. Bp., 2008, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
15214.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kun Miklós: Oroszország válaszúton. Bp., 2013, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15215.

2 000 HUF
Georg von Rauch, Romuald J. Misiunas, Rein Taagepera: A balti államok története. Fordította Pálvölgyi Endre, Bojtár Péter. Bp., 1994, Oriris-Századvég-2000. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
15216.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF