Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 25

Konyhaművészeti Lexikon I-II. Fordította Hetényi Károly. h.n., é.n., Codex Print Kiadó és Nyomda Kft. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
15459.

5 000 HUF
cca 1940 Dr. Oetker receptjei. Melyekből minden magyar gazdaaszony a magyar szájíznek megfelelő süteményeket készíthet. h.n, é.n., ny. n., 48 p. Kiadói illusztrált tüzött papírkötés, kissé kopottas, kissé szakadozott borítóval.
15460.

2 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
15461.

1 000 HUF
Rápóti Jenő-Romváry Vilmos: Gyógyító növények. Bp., 1991, Medicina. Kiadói kartonált papírkötésben.
15462.

800 HUF
9 db különféle szakácskönyv, érdekes receptekkel, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15463.

1 200 HUF
15464.

800 HUF
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 4 kötet.
15465.

1 000 HUF
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15466.

1 000 HUF
Schlickeysen Gusztáv: Gyümölcs és kenyér. Az ember tudományos diatetikája. Fordította Moldován Árpád. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a könyvtest és a borító részben elvált, a kötése sérült.
15467.

1 000 HUF
15468.

1 000 HUF
Neufeld Géza: A vadgesztenye gyakorlati feldolgozása. Zsír, keményítő, dextrin, cukor, szirup, enyv, szesz és alkoholos vegyi anyagokra. Orosháza, 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.
15469.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15470.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF