2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kínai porcelán tétel: 4 db kékfestéses tálka, d: 11 cm + 4 db kékfestéses kanál, h: 13,5 cm, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, összesen 8 db