11123. 287. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Dekor Bavaria Feinsilber hiányos porcelán teáskészlet (6 csésze. 5 alj, 1 kiöntő), jelzett, kopás nyomokkal, csésze: 3.5x4 cm, alj: 10.5 cm, kiöntő: m: 8 cm.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor