11035. 287. Closed Online auction Antique
12 000 HUF
0 HUF
cca 1920 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 millióhoz, a fa talapzat némileg sérült, a földgömb picit kopott, de alapvetően jó állapotban, m: 40 cm, d:cca 18 cm. / Antique globe.
Photo of the item taken by : vörös_iván