15148.
287. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.