15190.
287. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Trenker, Luis: Berge im Schnee. Das Winterbuch. Berlin, 1932, Neufeld & Henius Verlag. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.