5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.